1.4 Wzornictwo w MŚP - Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej

Nasza działalność obejmuje również wsparcie projektów korzystających z aktualnych dofinansowań unijnych. Obecnie poszukujemy partnerów do udziału w działaniu 1.4 "Wzornictwo dla MŚP", ale nasze doświadczenie obejmuje także projekty związane z 2.3.5 "Design dla przedsiębiorców" oraz 1.4 "Wzór na konkurencję". Dzięki naszemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi, pomagamy przedsiębiorstwom osiągać sukcesy poprzez innowacyjne i efektywne rozwiązania projektowe.

wzornictwo przemysłowe

Projekt Caribou Antia zrealizowany w obrębie programu 2.3.5 Design dla przedsiębiorców – Dostępność Plus.

Możesz otrzymać maksymalnie 3 000 000 PLN,
a wsparcie może stanowić nawet 85% wartości projektu.

Wzornictwo w MŚP

Hala produkcyjna wraz z maszynami zrealizowana do projektu Caribou Antia.

Dofinansowanie na wzornictwo przemysłowe​

Program Wzornictwo w MŚP skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw działających w Polsce Wschodniej. Konkurs ma na celu kompleksowe wsparcie firm poprzez opracowanie i wdrożenie nowych produktów oraz zakup infrastruktury technicznej.

W poprzednich edycjach konkursu udało nam się pomóc wielu klientom w realizacji ich ambitnych planów, wspólnie wprowadzając innowacje, polepszając dostępność, ergonomię i estetykę ich produktów oraz poszerzając ich możliwości produkcyjne. Dokładny opis kroków jakie wykonaliśmy i efektów, które udało nam się uzyskać możesz sprawdzić klikając tutaj.

Przedsiębiorcy z obszaru Polski Wschodniej, która obejmuje województwa: lubelskie, podkarpackie, podlaskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, a także część województwa mazowieckiego (z wyjątkiem regionu warszawskiego stołecznego oraz powiatów: grodziskiego, legionowskiego, mińskiego, nowodworskiego, otwockiego, piaseczyńskiego, pruszkowskiego, warszawsko-zachodniego i wołomińskiego), będą uprawnieni do składania wniosków o dofinansowanie.

dofinansowanie wzornictwo przemysłowe

Pierwsze wyprodukowane kajaki Caribou Antia.

Aktualnie zakończył się nabór wniosków w ramach pierwszego etapie do programu Wzornictwo w MŚP. Kolejna runda naboru jest już w planach i zostanie ogłoszona wkrótce.

Nie tracić czasu, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Szybki start w procesie komunikacji może istotnie zwiększyć Twoje szanse na osiągnięcie sukcesu. Nie przegap tej szansy – już teraz skorzystaj z możliwości uzyskania więcej informacji.

Polub i udostępnij,
podziel się wiedzą.